PrintFriendly & PDF (8.x-3.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Teaser
fr: Accroche

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Email
fr: Courriel

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Page header
fr: En-tête de page

en: Print
fr: Imprimer

en: Image style
fr: Style d'image

en: Printfriendly Configuration
fr: Configuration de Printfiendly
