PrintFriendly & PDF (8.x-3.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Email
ja: メール

en: Features
ja: フィーチャー

en: Print
ja: 印刷

en: Custom button image URL
ja: 独自のボタン画像URL

en: Image style
ja: 画像のスタイル
