PrintFriendly & PDF (8.x-3.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Images
pt: Imagens

en: Teaser
pt: Chamada

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Print
pt: Imprimir

en: Image style
pt: Estilo da imagem
