PrintFriendly & PDF (8.x-3.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Email
nl: E-mail

en: Page header
nl: Paginakop

en: Print
nl: Afdrukken

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl
