PrintFriendly & PDF (8.x-3.5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Print
fi: Tulosta

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
