PrintFriendly & PDF (8.x-3.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Teaser
he: תקציר

en: Email
he: דוא"ל

en: Features
he: פיצ'רים

en: Print
he: הדפסה

en: Image style
he: סגנון תמונה
