PrintFriendly & PDF (8.x-3.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Features
id: Fitur

en: Print
id: Cetak

en: Image style
id: Gaya gambar
