PrintFriendly & PDF (8.x-3.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Email
lt: El. paštas

en: Features
lt: Savybės

en: Print
lt: Spausdinti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
