PrintFriendly & PDF (8.x-3.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Print
oc: Impression

en: Image style
oc: Estil d'imatge
