PrintNode (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: API Key
be: Ключ API

en: Machine name
be: Машынная назва
