PrintNode (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
