PrintNode (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
