PrintNode (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: API Key
lt: API raktas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
