PrintNode (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند
