PrintNode (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: API Key
pt: Chave de API

en: Machine name
pt: Nome de máquina
