PrintNode (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: API Key
ru: Ключ API

en: Machine name
ru: Машинное имя
