PrintNode (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Machine name
sk: Strojový názov
