PrintNode (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
