PrintNode (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu
