PrintNode (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Machine name
az: Maşın adı
