PrintNode (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: Label
bs: Oznaka
