PrintNode (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: API Key
da: API-nøgle

en: Machine name
da: Internt navn
