PrintNode (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Machine name
de: Systemname

en: Api Key
de: API Schlüssel
