PrintNode (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: API Key
es: Clave API

en: Machine name
es: Nombre de sistema
