PrintNode (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
