PrintNode (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Machine name
gl: Nome de sistema
