PrintNode (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Machine name
he: שם מכונה
