PrintNode (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Api Key
hu: API-kulcs
