PrintNode (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: Default
id: Bawaan

en: Machine name
id: Nama mesin
