PrintNode (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: API Key
is: API Lykill
