PrintNode (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
