PrintNode (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Machine name
ja: システム内部名称
