PrintNode (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: Label
ka: სათაური
