PrintNode (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت
