PrintNode (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
