PrintNode (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: Default
nl: Standaard

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Machine name
nl: Systeemnaam
