PrintNode (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
