PrintNode (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma
