PrintNode (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: API Key
pl: Klucz API

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
