PrintNode (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: Machine name
fa: نام دستگاه
