PrintNode (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Machine name
sl: Strojno ime
