PrintNode (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం
