PrintNode (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Machine name
tr: Makine adı
