PrintNode (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Machine name
uk: Машинна назва
