Prism (2.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Text
lv: Teksts

en: Other
lv: Citi

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Rows
lv: Rindas

en: Enabled languages
lv: Iespējotās valodas

en: Languages
lv: Valodas

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par

en: This field stores long text in the database.
lv: Šis lauks satur garu tekstu datubāzē.
