Prism (2.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Text
oc: Tèxte

en: Other
oc: Autre

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Rows
oc: Rengadas

en: Enabled languages
oc: Lengas activadas

en: Languages
oc: Lengas

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus

en: This field stores long text in the database.
oc: Aqueste camp emmagazina un tèxte larg a la banca de donadas.
