Prism (2.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Text
eu: Testua

en: Other
eu: Bestea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Rows
eu: Lerroak

en: Enabled languages
eu: Hizkuntzak gaituta

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text value
eu: Testu balioa
