Prism (2.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Text
gu: લખાણ

en: Other
gu: અન્ય

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Rows
gu: હરોળો

en: Enabled languages
gu: સક્રિય ભાષાઓ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: About
gu: વિશે

en: Number of rows: @rows
gu: પંક્તિઓની સંખ્યા: @rows
