Prism (2.0.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Text
lt: Tekstas

en: Other
lt: Kiti

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Rows
lt: Eilutės

en: Enabled languages
lt: Įjungtos kalbos

en: Languages
lt: Kalbos

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
