Prism (2.0.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Other
sk: Ostatné

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Rows
sk: Riadky

en: Enabled languages
sk: Povolené jazyky

en: Languages
sk: Jazyky

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: This field stores long text in the database.
sk: Toto pole ukladá do databázy text použitím typu long text.

en: Text value
sk: Text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
